Markalaşma yolculuğumuz 1990’lı yıllara dayanan küçük bir atölyeden 5000 m2 ye varan kapalı alana ulaşan bir yapıya kavuştuk.

İstikrarlı olarak büyüme ilkesiyle bir evin birçok tamamlayıcı mobilya ürünlerini uluslararası kalite standartlarında üretiyoruz.

Her daim trendleri takip eden tasarımlarımız, kullanışlı ve fonksiyonel ürünlerimiz, kaliteyi uygun fiyata sunan yaklaşımımızla sektörün sevilen markalarından biri olmayı başarmaktayız.

Çerez Kullanımı

MESSER ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“Messer Mobilya”) olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu Messer Mobilya Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. www.messer.com.tr çerez politikası İşbu Politika’nın ayrılmaz parçasıdır.