SIKÇA SORULAN SORULAR
 

1)İnternetten aldığım ürünü ne zamana kadar iade edebilirim?

 • ● Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde “cayma hakkı kurallarına uygunluk sağlaması” kaydı ile iade imkanı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren, gerekli kontroller yapılır ve takip eden 14  gün içerisinde ürün bedeli Tüketici’ye iade edilir.

 • **Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

   

2) Aldığım ürünü ne zamana kadar değiştirebilirim?

 • ● Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde “cayma hakkı kurallarına uygunluk sağlaması” kaydı ile değişim imkanı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren, gerekli kontroller yapılır ve takip eden 14  gün içerisinde ürün değişimi gerçekleşir.

  Farklı ürün talebinde oluşabilecek fiyat farklılıklarına bağlı olarak eğer talep edilen yeni ürün tutarı bir öncekinden daha düşük fiyatta ise fark para iadesi olarak yapılır,yeni talep edilen ürün değişimi yapılacak üründen fiyatı daha yüksek ise ek ödeme talep edilir.

  **Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

   

3)Siparişim ne zaman kargo firmasına teslim edilir? Özel istekte bulunduğum ve / veya değişiklik veya ilave istediğim kişiye özel üretilmiş ürünler kaç günde teslimata hazır olur?

 • - Özel tasarım olmayan ürünler 3 ile 5 iş günü aralığında müşteriye teslim edilmek üzere kargoya ulaştırılır.
 • - Özel tasarımların kargoya ulaştırılması 14 ile 20 iş günü ile değişmektedir.

   

4) Ödeme seçenekleri nelerdir?

 • - Anlaşmalı olduğumuz banka hesabına Havale veya Eft yoluyla, dilerseniz kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
Çerez Kullanımı

MESSER ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“Messer Mobilya”) olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu Messer Mobilya Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. www.messer.com.tr çerez politikası İşbu Politika’nın ayrılmaz parçasıdır.